Doprava zdarma
Úvod| nikotínová para| iget 4000+ šlukov| iget legenda| IGET Vape Shop - legenda - 4000 ťahov LR6L68614 broskyňový jahodový ľad
powerby cards

Jednorazová vapka iget legend broskyňová jahoda ľadová 4000 šlukov

Jednorazová nádoba iget legenda broskyňová jahoda ľad je dokonale elegantné zariadenie s kovovým telom a ergonomickým náustkom. jeho celé telo je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý zachováva chuť na vysokej úrovni. každé zariadenie iget zvyšuje viac ako 4000 ťahov s niektorými z najovocnejších a najautentickejších chutí. to, čo odlišuje iget od zvyšku davu, je jeho prémiový pocit a chutné chute.

Funkcie legendy iget:

- kapacita: 12,0 ml

- počet ťahov: 4000+

dostupná príchuť:

- aloe mango cantaloupe vape

- černicový ľad

- čučoriedkový černicový ľad

- čučoriedka malina hroznová ľadová vape

- kolová citrónová limonáda

- hroznová ľadová vape

- svieža ľadová vape

- mango banánová ľadová vape

- pomarančový melón citrónová vape

- marakujový mangový ľad

- mučenkový melónový ľad

- broskyňový guava jahodový ľad

- broskyňový ananás limetkový vape

- ananásový vodný melón citrónn ice vape

- ružový citrón pomarančový ľad

- obyčajný kávový vape

- malinový vodný melón citrónový vape

- jahodový kiwi ľad

- jahodový vodný melón

- vodný melón kiwi granátové jablko

- keď bude objednávka zabalená, pošleme vám číslo zásielky.

Jednorazové zariadenie iget legend je najpokročilejšie zariadenie, ktoré má viac ako 4000 šlukov. je to dokonale elegantné zariadenie s kovovým telom a ergonomickým náustkom. jeho celé telo je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý zachováva chute na vysokej úrovni.

vlastnosti:

- 1 x jednorazové zariadenie iget legend- čistá hmotnosť: 62 g- pred- nabité, stačí aktivovať zariadenie jednoduchým potiahnutím – až 4 000+ ťahov na jedno jednorazové – kompaktné, ľahké a prenosné

iget legend vape vylepšený model založený na dizajne iget king, ktorý produkuje väčšie mraky a príchuť. teraz prichádza vo variante 4000 šlukov, jeho elegantný dizajn a vylepšený náustok poskytuje vynikajúci zážitok. legenda iget prichádza v 20 príchutiach: aloe mango cantaloupe, černicový ľad, čučoriedkový černicový ľad, čučoriedkový malinový ľad, kolová citrónová sóda, hroznový ľad, svieži ľad, mango banán, pomarančový melón citrón, passionfruit mango ľad, passionfruit melón ľad, broskyňová guava jahodový ľad, ananás vodný melón citrónový ľad, ružový citrón pomaranč, obyčajná káva, malina vodný melón citrón, jahodové kiwi, jahodový vodný melón a vodný melón kiwi granátové jablko

iget legenda hroznový ľad netreba predstavovať príchuť hroznového ľadu je určite jednou z najobľúbenejších príchutí na trhu.

iget legendu hroznový ľad netreba predstavovať. p>

- aloe mango cantaloupe vape

- černicový ľad

- čučoriedkový černicový ľad

- čučoriedka malina hroznový ľad

- kolový citrón sóda

- hroznový ľad

- svieži ľad vape

- mango banánový ľad

- pomarančový melón citrónový vape

- passionfruit mango ľadový vape

- ľadový vape z marakujového melónu

- ľadový vape broskyňový guava jahoda

- vape broskyňa ananás limetka

- pnenásový vodný melón citrónový ľad

- ružový citrónový pomarančový ľad

- obyčajný kávový vape

- malinový vodný melón citrónový vape

- ľadový vape s jahodovým kiwi

- vape s jahodovým vodným melónom

- vape s vodným melónom a kiwi s granátovým jablkom

- dodacia lehota je do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

- keď bude objednávka zabalená, pošleme vám číslo zásielky.

Jednorazové zariadenie iget legend je doteraz najpokročilejšie zariadenie s viac ako 4000 ťahmi. je to dokonale elegantné zariadenie s kovovým telom a ergonomickým náustkom. jeho celé telo je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu sú chute zachované na vysokej úrovni.

vlastnosti:

- 1 x jednorazové zariadenie iget legend

- čistá hmotnosť: 62 g

- prednabité, aktivujte sa jednoduchým potiahnutím zariadenia

- až 4 000 a viac ťahov na jedno jedno použitie

- kompaktné, ľahké, a prenosný

iget legenda vape vylepšený model založený na dizajne iget king produkujúci väčšie mraky aa príchuť. teraz prichádza vo variante 4000 šlukov, jeho elegantný dizajn a vylepšený náustok poskytuje vynikajúci zážitok. legenda iget prichádza v 20 príchutiach: aloe mango cantaloupe, černicový ľad, čučoriedkový černicový ľad, čučoriedkovo malinové hrozno, cola citrónová sóda, hroznový ľad, lush ice, mango banán, pomarančový melón citrón, passionfruit mango ľad, passionfruit melón ľad, broskyňová guava jahodový ľad, ananásový vodný melón citrónový ľad, ružový citrónový pomaranč, obyčajná káva, malinový vodový melón citrón, jahodové kiwi, jahodový vodný melón a vodový melón kiwi granátové jablko

iget legenda hroznový ľad netreba predstavovať príchuť hroznového ľadu je určite jednou z najobľúbenejšie príchute na trhu.

vlastnosti:

- 1 x jednorazová vapka iget legend uzavretá vo vzduchotesnom obale a krabici

- 4 000 ~ dúšok

- 12 ml e-liquid

- pripravený na použitie z krabice, nie je potrebné dobíjanie

- dizajn s jednoduchým uchopením, perfektný tvar pre každú veľkú ruku

- aktivácia jednoduchého ťahania

- veľká varmnožstvo príchutí s množstvom nových príchutí

- nový model s lepším dizajnom

Preprava a manipulácia

 

Nový proces odoslania a upozornenia na sledovanie

 

Sme hrdí na to, že vašu objednávku vybavíme rýchlo, pričom väčšina objednávok opúšťa naše zariadenie za menej ako 24 hodín. Počas obdobia vysokého dopytu môže spracovanie trvať až 72 hodín. Používame spoľahlivú prepravnú sieť pre vape maily, aby sme zabezpečili rýchle doručenie vašich balíkov.

 

Pri pokladni vám bude poskytnutý spôsob doručenia a odhadované časy doručenia, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od vašej polohy a miestneho poskytovateľa služieb. Po dokončení spracovania objednávky v našom zariadení vám bude automaticky zaslaný sledovací e-mail.

 

*Upozorňujeme, že všetky časy prepravy sú odhadované a nezahŕňajú víkendy alebo sviatky.

 

Ak sa nachádzate na stredozápade alebo vo východnej polovici USA, vaša objednávka môže prejsť procesom dodania v dvoch krokoch.

 

Ak chcete optimalizovať úspory a ušetriť na nákladoch na dopravu, zvážte nákup objednávky vo veľkom.

 

PUDOpoint – možnosť vyzdvihnutia v miestnej firme

 

Sme hrdí na to, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou PUDOpoint, aby sme vám mohli ponúknuť pohodlný a bezpečný pult na vyzdvihnutie v miestnom podniku vo vašej blízkosti!

 

Náš tím doručí váš balík na miesto PUDO, ktoré ste si vybrali pri pokladni na základe vyhľadávania PSČ. Po doručení objednávky na miesto podnikania dostanete e-mailové upozornenie, že je pripravená na vyzdvihnutie, s adresou, číslom objednávky a prevádzkovou dobou.

 

Balíky si môžete vyzdvihnúť v čase a na mieste, ktoré vám vyhovuje, bez toho, aby ste sa museli báť, že vám balíky zostanú pri dverách, keď ste vonku!

 

Nové pokrytie služieb

 

Môžete vidieť, že nie sme schopní doručiť tovar niektorým našim zákazníkom, najmä z dôvodu logistických obmedzení alebo nedostatku regionálnych prepravných služieb v určitých oblastiach kontinentálneho USA. Naša prepravná sieť s viac ako 20 miestnymi regionálnymi prepravcami sa však týždenne rozširuje, takže sa prihláste, aby ste dostali upozornenie, keď vám budeme môcť znova doručiť!

 

Ak nemôžeme doručiť do vášho cieľa, pri pokladni sa zobrazí upozornenie. Nezabudnite skontrolovať našu kontrolu PSČ a prihláste sa na odber upozornení. Okrem toho sa k nám prihláste neskôr, pretože každý týždeň pridávame pokrytie služieb.

 

Povinná služba podpisu dospelej osoby

 

V súlade s federálnou jurisdikciou a zákonmi budú všetky zásielkové objednávky vape vyžadovať použitie potvrdenia podpisu dospelej osoby (21+) pri doručení balíkov obsahujúcich produkty súvisiace s e-cigaretou. Na prijatie tohto balíka sa od príjemcu vyžaduje, aby sa zamestnancovi doručovateľa preukázal správnym dokladom totožnosti s fotografiou na potvrdenie veku.

 

Služba podpisu dospelého vyžaduje dodatočný poplatok vo výške 7 USD a sadzby sa prejavia počas procesu platby. Ak je to pre vás pohodlnejšie, sme schopní doručiť vaše výbavičky na vape zariadenia na firemnú adresu. Nie je možné odoslať do poštových schránok.

 

Termíny odoslania a spracovania

 

Spracovanie môže trvať 24 až 72 pracovných hodín, kým sa odošle pre všetky objednávky. Po uplynutí doby spracovania bude zákazníkovi automaticky odoslaný sledovací e-mail, ktorý potvrdí, že balík je v záverečnej fáze plnenia. Spôsob dopravy a odhadované dodacie lehoty budú uvedené pri pokladni v závislosti od vašej polohy.

 

Medzinárodné balíky - Nie je k dispozícii žiadny odhad, sledovanie ukáže pohyb z nášho zariadenia a potom, keď dorazí do vašej krajiny (Ak ste nedostali žiadne aktualizácie, kontaktujte miestnu colnú agentúru).

 

Poznámka: Počas rušnej sezóny sviatkov alebo nárastu predaja môže spracovanie trvať až 5 pracovných dní. Náš tím každý deň tvrdo pracuje, aby zabezpečil, že zákazníci dostanú balíčky čo najskôr, takže si veľmi vážime vašu trpezlivosť.

 

Objednávky spracovávame od pondelka do piatku od 8:00 PST do 16:00 PST. Prepravcovia nevybavujú objednávky cez víkendy a Prázdniny.

 

Vrátiť odosielateľovi

 

Akékoľvek služby opätovného zaslania sú na výhradnom uvážení spoločnosti igetsk .

 

Ak sa nám balík vráti z dôvodu nedoručiteľnej adresy, ako je nesprávna alebo neúplná adresa, nie sme povinní vrátiť peniaze alebo poslať náhradný tovar na naše náklady. Ak nám bude tovar vrátený späť v našom zariadení, bude vám ponúknutá náhrada znížená o poštovné.

 

Ak sa balík vráti odosielateľovi, pretože dopravca nemohol vyzdvihnúť podpis dospelej osoby a doklad totožnosti, spoločnosť igetsk si vyhradzuje právo odpočítať poplatok za opätovné naskladnenie vo výške 1 5 USD z vrátenia objednávky. Okrem toho si igetsk vyhradzuje právo opätovne odoslať náhradnú objednávku až po tom, čo nám bol pôvodný balík vrátený a spracovaný a nie sme povinní ho znova odoslať na naše náklady.

 

Štátne predpisy

 

Objednávky so zakázanými položkami budú z objednávky odstránené a zrušené s výhradou zrušenia celej objednávky a vrátenia peňazí, zatiaľ čo zvyšok balíka bude spracovaný normálne.

 

Všetky predaje Vape boli obmedzené na nasledujúce miesta a môžu sa rozšíriť aj do iných oblastí, ktoré tu nie sú uvedené:

 

 • Štáty - Arkansas, Maine, Oregon, Utah a Vermont
 • Mestá – San Francisco, Anchorage

 

Predaj ochutených e-liquidov je obmedzený na nasledujúce miesta a môže sa rozšíriť aj do iných oblastí, ktoré tu nie sú uvedené:

 

 • Štáty - New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island
 • Mestá - Chicago, Washington DC

 

Upozorňujeme, že uvedený zoznam obmedzení nie je úplný. Obmedzenia sa môžu líšiť v závislosti od štátu a môžu sa rozšíriť na rôzne kategórie produktov v rámci každej jurisdikcie v celej krajine. Okrem toho môže byť použitie kupónov obmedzené z dôvodu obmedzení špecifických pre jurisdikciu.

 

Medzinárodné objednávky

 

Ak vaša krajina/štát nie je uvedený počas procesu platby, v súčasnosti nemôžeme prijať platbu z vašej krajiny ani do nej poslať zásielku.

 

 1. Všetky predávané produkty sú uvedené nebudú automaticky prevedené na vašu miestnu menu. igetsk nezodpovedá za žiadne konverzné poplatky spojené s medzinárodnými objednávkami.
 2. Všetky clá, dane, DPH a akékoľvek poplatky súvisiace s prepravnými službami nie sú pokryté a za tieto platby sú zodpovední zákazníci. Spoločnosť igetsk navyše nezodpovedá za žiadne balíky, ktoré úrady zabavia alebo zastavia, ani za žiadne poplatky, ktoré sa vyžadujú za medzinárodné clá.

 

Z akéhokoľvek dôvodu, že balík vynaložil akékoľvek dodatočné náklady na dopravu, ako napríklad odmietnutie colným úradom, doručenie na nesprávnu adresu alebo zaslanie späť odosielateľovi od zákazníka, dodatočné náklady budú odpočítané z pôvodnej platby.

 

Dôrazne odporúčame, aby ste sa obrátili na miestne úrady, aby ste získali ďalšie pravidlá a nariadenia týkajúce sa elektronických cigariet a produktov na vaping.

 

Stratené a nedoručené balíky

 

Za stratené alebo nedoručené balíky nezodpovedá spoločnosť igetsk a akékoľvek problémy vyplývajúce z neprijatých balíkov musí vyriešiť zákazník s použitím prepravcu tretej strany. igetsk sa snaží o údržbu a riešenie takýchto záležitostí a akékoľvek chybné problémy s dodaním musia byť nahlásené do 48 hodín od poslednej aktualizácie sledovania.

 

igetsk nezodpovedá za balíky zobrazené ako doručené, keď sú odoslané dopravcom tretích strán. Akékoľvek problémy, ktoré vzniknú pri takýchto zásielkach, ktoré sú označené ako doručené, musí zákazník vyriešiť s treťou stranou prepravnej spoločnosti.

 

Upozorňujeme, že chybné a neúplné adresy zadané používateľom spôsobia oneskorenia, vrátenie tovaru a ďalšie problémy, ktoré ovplyvnia úspešné odoslanie vašej objednávky. igetsk nezodpovedá za žiadne a všetky náklady spojené s chybným a nesprávnym odoslaním adresy zadanej používateľom.

 

Ako sa dodávajú náhradné diely?

 

Všetky náhradné zásielky a záručné zásielky sa odosielajú pomocou štandardnej prepravy.

IGET Vape Shop - legend 4000 potiahnutí LR6L68347 melón jahoda čerešňa €42.28 IGET Vape Shop - legend 4000 potiahnutí LR6L68347 melón jahoda čerešňa IGET Vape Shop - legenda - 4000 ťahov LR6L68654 malina vodový melón citrón IGET Vape Shop - legenda - 4000 ťahov LR6L68654 malina vodový melón citrón €36.23
Paypal Visa Payments
Copyright © 2024 Igetsk.
UPOZORNENIE: Produkty predávané na igetsk.com môžu obsahovať nikotín, vysoko návykovú chemikáliu. Produkty ponúkané na webovej stránke nie sú určené pre mladistvých mladších ako 18 rokov, tehotné alebo dojčiace ženy, osoby s kardiovaskulárnymi problémami, osoby so záchvatmi alebo pre kohokoľvek, kto by sa mal zo zdravotných dôvodov vyhýbať užívaniu tabakových alebo nikotínových výrobkov. Elektronické cigarety vždy uchovávajte mimo dosahu detí.

Preprava a manipulácia

 

Nový proces odoslania a upozornenia na sledovanie

 

Sme hrdí na to, že vašu objednávku vybavíme rýchlo, pričom väčšina objednávok opúšťa naše zariadenie za menej ako 24 hodín. Počas obdobia vysokého dopytu môže spracovanie trvať až 72 hodín. Používame spoľahlivú prepravnú sieť pre vape maily, aby sme zabezpečili rýchle doručenie vašich balíkov.

 

Pri pokladni vám bude poskytnutý spôsob doručenia a odhadované časy doručenia, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od vašej polohy a miestneho poskytovateľa služieb. Po dokončení spracovania objednávky v našom zariadení vám bude automaticky zaslaný sledovací e-mail.

 

*Upozorňujeme, že všetky časy prepravy sú odhadované a nezahŕňajú víkendy alebo sviatky.

 

Ak sa nachádzate na stredozápade alebo vo východnej polovici USA, vaša objednávka môže prejsť procesom dodania v dvoch krokoch.

 

Ak chcete optimalizovať úspory a ušetriť na nákladoch na dopravu, zvážte nákup objednávky vo veľkom.

 

PUDOpoint – možnosť vyzdvihnutia v miestnej firme

 

Sme hrdí na to, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou PUDOpoint, aby sme vám mohli ponúknuť pohodlný a bezpečný pult na vyzdvihnutie v miestnom podniku vo vašej blízkosti!

 

Náš tím doručí váš balík na miesto PUDO, ktoré ste si vybrali pri pokladni na základe vyhľadávania PSČ. Po doručení objednávky na miesto podnikania dostanete e-mailové upozornenie, že je pripravená na vyzdvihnutie, s adresou, číslom objednávky a prevádzkovou dobou.

 

Balíky si môžete vyzdvihnúť v čase a na mieste, ktoré vám vyhovuje, bez toho, aby ste sa museli báť, že vám balíky zostanú pri dverách, keď ste vonku!

 

Nové pokrytie služieb

 

Môžete vidieť, že nie sme schopní doručiť tovar niektorým našim zákazníkom, najmä z dôvodu logistických obmedzení alebo nedostatku regionálnych prepravných služieb v určitých oblastiach kontinentálneho USA. Naša prepravná sieť s viac ako 20 miestnymi regionálnymi prepravcami sa však týždenne rozširuje, takže sa prihláste, aby ste dostali upozornenie, keď vám budeme môcť znova doručiť!

 

Ak nemôžeme doručiť do vášho cieľa, pri pokladni sa zobrazí upozornenie. Nezabudnite skontrolovať našu kontrolu PSČ a prihláste sa na odber upozornení. Okrem toho sa k nám prihláste neskôr, pretože každý týždeň pridávame pokrytie služieb.

 

Povinná služba podpisu dospelej osoby

 

V súlade s federálnou jurisdikciou a zákonmi budú všetky zásielkové objednávky vape vyžadovať použitie potvrdenia podpisu dospelej osoby (21+) pri doručení balíkov obsahujúcich produkty súvisiace s e-cigaretou. Na prijatie tohto balíka sa od príjemcu vyžaduje, aby sa zamestnancovi doručovateľa preukázal správnym dokladom totožnosti s fotografiou na potvrdenie veku.

 

Služba podpisu dospelého vyžaduje dodatočný poplatok vo výške 7 USD a sadzby sa prejavia počas procesu platby. Ak je to pre vás pohodlnejšie, sme schopní doručiť vaše výbavičky na vape zariadenia na firemnú adresu. Nie je možné odoslať do poštových schránok.

 

Termíny odoslania a spracovania

 

Spracovanie môže trvať 24 až 72 pracovných hodín, kým sa odošle pre všetky objednávky. Po uplynutí doby spracovania bude zákazníkovi automaticky odoslaný sledovací e-mail, ktorý potvrdí, že balík je v záverečnej fáze plnenia. Spôsob dopravy a odhadované dodacie lehoty budú uvedené pri pokladni v závislosti od vašej polohy.

 

Medzinárodné balíky - Nie je k dispozícii žiadny odhad, sledovanie ukáže pohyb z nášho zariadenia a potom, keď dorazí do vašej krajiny (Ak ste nedostali žiadne aktualizácie, kontaktujte miestnu colnú agentúru).

 

Poznámka: Počas rušnej sezóny sviatkov alebo nárastu predaja môže spracovanie trvať až 5 pracovných dní. Náš tím každý deň tvrdo pracuje, aby zabezpečil, že zákazníci dostanú balíčky čo najskôr, takže si veľmi vážime vašu trpezlivosť.

 

Objednávky spracovávame od pondelka do piatku od 8:00 PST do 16:00 PST. Prepravcovia nevybavujú objednávky cez víkendy a Prázdniny.

 

Vrátiť odosielateľovi

 

Akékoľvek služby opätovného zaslania sú na výhradnom uvážení spoločnosti igetsk .

 

Ak sa nám balík vráti z dôvodu nedoručiteľnej adresy, ako je nesprávna alebo neúplná adresa, nie sme povinní vrátiť peniaze alebo poslať náhradný tovar na naše náklady. Ak nám bude tovar vrátený späť v našom zariadení, bude vám ponúknutá náhrada znížená o poštovné.

 

Ak sa balík vráti odosielateľovi, pretože dopravca nemohol vyzdvihnúť podpis dospelej osoby a doklad totožnosti, spoločnosť igetsk si vyhradzuje právo odpočítať poplatok za opätovné naskladnenie vo výške 1 5 USD z vrátenia objednávky. Okrem toho si igetsk vyhradzuje právo opätovne odoslať náhradnú objednávku až po tom, čo nám bol pôvodný balík vrátený a spracovaný a nie sme povinní ho znova odoslať na naše náklady.

 

Štátne predpisy

 

Objednávky so zakázanými položkami budú z objednávky odstránené a zrušené s výhradou zrušenia celej objednávky a vrátenia peňazí, zatiaľ čo zvyšok balíka bude spracovaný normálne.

 

Všetky predaje Vape boli obmedzené na nasledujúce miesta a môžu sa rozšíriť aj do iných oblastí, ktoré tu nie sú uvedené:

 

 • Štáty - Arkansas, Maine, Oregon, Utah a Vermont
 • Mestá – San Francisco, Anchorage

 

Predaj ochutených e-liquidov je obmedzený na nasledujúce miesta a môže sa rozšíriť aj do iných oblastí, ktoré tu nie sú uvedené:

 

 • Štáty - New York, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island
 • Mestá - Chicago, Washington DC

 

Upozorňujeme, že uvedený zoznam obmedzení nie je úplný. Obmedzenia sa môžu líšiť v závislosti od štátu a môžu sa rozšíriť na rôzne kategórie produktov v rámci každej jurisdikcie v celej krajine. Okrem toho môže byť použitie kupónov obmedzené z dôvodu obmedzení špecifických pre jurisdikciu.

 

Medzinárodné objednávky

 

Ak vaša krajina/štát nie je uvedený počas procesu platby, v súčasnosti nemôžeme prijať platbu z vašej krajiny ani do nej poslať zásielku.

 

 1. Všetky predávané produkty sú uvedené nebudú automaticky prevedené na vašu miestnu menu. igetsk nezodpovedá za žiadne konverzné poplatky spojené s medzinárodnými objednávkami.
 2. Všetky clá, dane, DPH a akékoľvek poplatky súvisiace s prepravnými službami nie sú pokryté a za tieto platby sú zodpovední zákazníci. Spoločnosť igetsk navyše nezodpovedá za žiadne balíky, ktoré úrady zabavia alebo zastavia, ani za žiadne poplatky, ktoré sa vyžadujú za medzinárodné clá.

 

Z akéhokoľvek dôvodu, že balík vynaložil akékoľvek dodatočné náklady na dopravu, ako napríklad odmietnutie colným úradom, doručenie na nesprávnu adresu alebo zaslanie späť odosielateľovi od zákazníka, dodatočné náklady budú odpočítané z pôvodnej platby.

 

Dôrazne odporúčame, aby ste sa obrátili na miestne úrady, aby ste získali ďalšie pravidlá a nariadenia týkajúce sa elektronických cigariet a produktov na vaping.

 

Stratené a nedoručené balíky

 

Za stratené alebo nedoručené balíky nezodpovedá spoločnosť igetsk a akékoľvek problémy vyplývajúce z neprijatých balíkov musí vyriešiť zákazník s použitím prepravcu tretej strany. igetsk sa snaží o údržbu a riešenie takýchto záležitostí a akékoľvek chybné problémy s dodaním musia byť nahlásené do 48 hodín od poslednej aktualizácie sledovania.

 

igetsk nezodpovedá za balíky zobrazené ako doručené, keď sú odoslané dopravcom tretích strán. Akékoľvek problémy, ktoré vzniknú pri takýchto zásielkach, ktoré sú označené ako doručené, musí zákazník vyriešiť s treťou stranou prepravnej spoločnosti.

 

Upozorňujeme, že chybné a neúplné adresy zadané používateľom spôsobia oneskorenia, vrátenie tovaru a ďalšie problémy, ktoré ovplyvnia úspešné odoslanie vašej objednávky. igetsk nezodpovedá za žiadne a všetky náklady spojené s chybným a nesprávnym odoslaním adresy zadanej používateľom.

 

Ako sa dodávajú náhradné diely?

 

Všetky náhradné zásielky a záručné zásielky sa odosielajú pomocou štandardnej prepravy.

Product Inquiry Popup

Size Guide

This is a standardised guide to give you an idea of what size you will need, however some brands may vary from these conversions.

Ready to Wear Clothing

Size XXS - XS XS - S S - M M - L L - XL XL - XXL
UK 6 8 10 12 14 16
US 2 4 6 8 10 12
Italy (IT) 38 40 42 44 46 48
France (FR/EU) 34 36 38 40 42 44
Denmark 32 34 36 38 40 42
Russia 40 42 44 46 48 50
Germany 32 34 36 38 40 42
Japan 5 7 9 11 13 15
Australia 6 8 10 12 14 16
Korea 33 44 55 66 77 88
China 160/84 165/86 170/88 175/90 180/92 185/94
Jeans 24-25 26-27 27-28 29-30 31-32 32-33